برای خرید دستگاه نانوایی به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ همانطور که می دانید دستگاه نانوایی یکی از اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات موجود در نانوایی فانتزی ها و قنادی ها می باشد.

در مطالب قبلی شما را با چند فاکتور مهم در خرید فر قنادی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خرید دستگاه نانوایی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

کوره ها قلب و روح هر نانوایی هستند. چه در حال فروش نان، کیک، پای، کلوچه یا انواع دیگر شیرینی باشید، موفقیت نانوایی شما تا حد زیادی به اجاق ها بستگی دارد. بنابراین، بسیار مهم است که شما در خرید دستگاه نانوایی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید که دارای ویژگی های خاص برای پاسخگویی به نیازهای شما و تأمین تقاضای مشتری برای محصولات پخته شده شما باشد.

خرید دستگاه نانوایی

راهنمای خرید دستگاه نانوایی

این راهنمای خرید جامع به شما کمک می کند تا کوره ای مناسب برای تجارت خود انتخاب کنید. ما در مورد انواع اجاق های متداول در نانوایی ها و اینکه چگونه می توانند برای آشپزخانه شما مفید باشند صحبت خواهیم کرد. ما همچنین در مورد عواملی که باید هنگام انتخاب یک واحد خاص در نظر بگیرید و ویژگی هایی که می خواهید در دستگاه نانوایی خود داشته باشید صحبت خواهیم کرد.

اندازه مناسب را پیدا کنید

برای تعیین اندازه کوره مورد نیاز برای نانوایی خود، دریابید که چقدر فضای لازم برای دستگاه نیاز دارید. آشپزخانه های بزرگ تجاری به طور واضح می توانند از پس چندین واحد بزرگ برآیند، اما نانوایی ها و شیرینی فروشی های کوچکتر باید نقشه کف خود را کاملاً تجزیه و تحلیل کنند.

یکی دیگر از عواملی که باید به آن فکر کنید، تعداد محصولات پخته شده است که باید برای تأمین خواسته مشتری آماده کنید. چه تعداد از مواد غذایی همزمان می توانند در اجاق گاز قرار بگیرند و بپزند؟

هر محصول مختلف برای پخت چه مدت زمان نیاز دارد؟ چه تعداد مشتری گرسنه در هر زمان منتظر سفارش خود هستند؟ و چه مدت حاضرید مشتریان گرسنه خود را منتظر نگه دارید؟ پرداختن به این سوالات به شما ایده می دهد که شما تا چه اندازه به دستگاه نانوایی خود نیاز دارید.

بررسی قیمت

در واقع در بیشتر موارد سایز و اندازه دستگاه نانوایی نمی تواند بر قیمت آن خیلی موثر باشد البته این عامل که یک دستگاه بزرگ تر و جا دار تر باشد ممکن است کمی بر قیمت دستگاه نانوایی تاثیر داشته باشد اما مهم ترین فاکتوری که بر قیمت موثر است تجهیزات و همچنین نوع تکنولوژی است که در این نوع دستگاه ها به کار می رود.

شما می توانید بسته به بودجه ای که در نظر گرفته اید دستگاه هایی از ۶۰ دلار تا ۳۰۰ دلار را خریداری کنید.

دستگاه خمیر ساز

این نوع دستگاه ها اندازه ها و اشکال مختلفی دارند، در برخی از دستگاه های نانوایی ممکن است حداقل یکی از این دستگاه ها برای ورز دادن خمیر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع وسیله ها می توانند خمیر شما را با روش های مختلفی آماده کنند.

تایمر

تایمر یکی از مهم ترین امکاناتی است که یک دستگاه نانوایی باید آن را داشته باشد. با استفاده از تایمر می توانید برنامه زمانی دلخواهتان را به سیستم بدهید تا سر موفعی که می خواهید دستگاه روشن شود و به طور اتوماتیک شروع به پخت نان کند.

صدا

برخی از دستگاه ها در زمان پخت نان صدای بسیار زیادی را تولید می کنند و ممکن است این عامل موجب ناراحتی شما و اطرافیان شود از این رو اگر به سرو صدا حساس هستید بهتر است تا در زمان خرید این دستگاه ها به بی صدا بودن آن توجه کنید.

آلارم

اگر دستگاه شما دارای زنگ آلارم یا زنگ هشدار باشد می توانید از پایان یافتن زمان دقیق پخت اطلاع حاصل کنید و به موقع دستگاه را خاموش کنید. داشتن آلارم و زنگ هشدار از مهم ترین فاکتور هایی است که در زمان خرید این دستگاه ها باید مورد بررسی قرار دهید.

در آپدیت جدید این صفحه شما را با نکات بیشتری در خصوص دستگاه های نانوایی آشنا خواهیم کرد.

برای خرید دستگاه نانوایی با مناسب ترین قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره نانوایی

ارسال دیدگاه