برای خرید فر قنادی به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ آیا می دانید چه نوع فر هایی برای قنادی و شیرینی پزی مناسب هستند؟

در مطالب قبلی شما را با چند مشکل رایج فر های قنادی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع فر قنادی به دست آورید.

نکات مهم در خرید فر قنادی

شناخت انواع فر

فر های شیرینی پزی به عنوان اصلی ترین تجهیزات قنادی ها هستند. با استفاده از این نوع فر ها می توان شیرینی های متنوع و نان های خوشمزه ایی را پخت. انواع شیرینی هایی که با استفاده از فر های قنادی پخته می شوند شامل: پای سیب، پای آناناس، پای توت فرنگی و انواع شیرینی هایی از این قبیل، همچنین بروانی، کوکی ها و …

در این فر ها با استفاده از سیستم فن داخلی فر اطمینان پیدا می کنید که تمامی قسمت های شیرینی ها پخته شده است.

در هنگام تهیه فر ها لازم است تا با انواع آن آشنایی داشته باشید و کارکرد و نحوه عملکرد متفاوت فر ها را بشناسید. اگر با نحوه عملکرد فر ها آشنایی پیدا کنید و بدانید که برای قنادی مورد نظر شما چه نوع فری مناسب است راحت تر می توانید دستگاه مورد نیاتان را تهیه کنید.

قنادی

فر های Deck

برخی ترجیح می دهند تا برای پخت نان از فر های .deck استفاده کنند. با استفاده از این نوع فر ها می توان لذت کریگچی و چیپسی بودن نان را احساس کرد. استفاده از فر های deck باعث می شود تا شیرینی ها و نان های پخته شده تٌرد تر شوند.

به طور کلی لازم است بدانید برای خرید  فر های قنادی لازم است تا حتما در مورد انواع فر ها اطلاعات مربوطه را به دست اورید و به سازنده و تولید کننده انواع فر ها توجه کنید.

برای تهیه بهترین انواع فر قنادی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره نانوایی

ارسال دیدگاه