در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما از مشکلات فر قنادی و راهکارهایی برای حل آن، بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل برای خواندن مطلب ۳ مشکل رایج در فر قنادی و حل آن، به سایت مراجعه نمایید.

فر قنادی؛ مشکلات را برطرف کنیم

همانطور که پیش تر هم گفتیم، فر قنادی دستگاهی است که هوا را دور غذا کاملا می چرخاند و غذا را با گرمای یک اندازه می پزد. برخلاف دیگر دستگاه های مشابه، این فر غذا را با کیفیت بهتری می پزد و از گرم شدن یک نقطه و سرد ماندن یا به حد کافی نپختن، جلوگیری می کند.

فر قنادی

اکنون می خواهیم به مشکلاتی که ممکن است باعث کار نکردن فر شود، اشاره کنیم. با ما همراه باشید:

چرا فر گرم نمی شود و هنگام روشن بودن فن، صدا می دهد؟

برای این مشکل دو مشکل پیش بینی می شود. ممکن است مشکل در تابلو کنترل یا قطع شدن ترموستات باشد. معمولا ترموستات در طول سرخ کردن یا عملکرد خودشویی قطع می شود. برای مطمئن شدن از این مطلب، ابتدا جریان فر را قطع کرده یا دوشاخه را از پریز برق جدا کنید. درب فر را باز کرده تا پیچ را از بالای سوراخ و پایین پنل کنترل، خارج کنید. پنل هواکش را بیرون کشیده تا پشت دستگاه قفل درب را ببینید. یک حلقه ی نقره ای و دستگاه مشکی رنگ که دکمه ی کوچک قرمز رنگی بالای آن دارد، پیدا می کنید. دکمه را فشار دهید و مطمئن شوید که دکمه کلیک می کند یا نه. اگر کار کرد، باید ترموستات را جا بیندازید و احتمالا با این کار، مشکل فر شما رفع خواهد شد. اگر دکمه صدایی نداد، احتمالا تابلو فرمان (کنترل) نیازمند تعویض است.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی حل مشکلات فر قنادی برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

درباره نانوایی

ارسال دیدگاه