در دنیای امروزی و با رشد و پیشرفت تکنولوژی، صنعت در زندگی بشر رسوخ کرده است. با وارد شدن صنعت در تمامی ابعاد و جنبه های زندگی بشر تغیراتی رخ داده است. تغذیه از جمله مهم ترین عرصه های زندگی بشر است که بشدت تحت تاثیر این تغییرات بوده است. تغذیه انسان امروز هیچ شباهتی به انسان صد و یا حتی پنجاه سال پیش ندارد. زمان عنصر مهم این تغییرات است. پخت های طولانی مدت و با آرامش جای خود را به پخت سریع و با کمترین زمان داده است. نان نیز مانند سایر بخش های تغذیه ای انسان در این جریان سرعت قرار گرفته است. امروزه دیگر دستگاه های صنعتی پخت نان جای تنورهای قدیمی را گرفته است. نانوایی ها به جای استفاده از تنورهای قدیمی از دستگاه نانوایی صنعتی استفاده می کنند. اما با وجود همه این تغییرات همچنان کیفیت برای انسان ها مهم است. در حال حاضرسوالی که مطرح می شود این است که حال که بنا بر شرایط مجبور به استفاده از دستگاه هایی نانوایی صنعتی هستیم برای داشتن نان با کیفیت و خوب از چه دستگاه های تولید نانی استفاده کنیم؟

در هنگام انتخاب دستگاه تولید نان باید به شرایطی توجه کنیم و معیارهایی را در نظر داشته باشیم. این معیارها شاید ساده و تکراری به نظر برسند اما مطمئن باشید که در انتخاب یک دستگاه تولید نان مناسب بسیار به شما کمک خواهند کرد.

در هنگام خرید حتما به مدت زمان فعالیت و سابقه شرکت توجه کنید. در واقع سابقه ی یک شرکت نشان دهنده تجربه و اندوخته دانشی است که این شرکت در طراحی و ساخت ماشین آلات پخت نان طی سالیان فعالیت خود به دست آورده است. صنعت تولید ماشین آلات صنعتی و بالاخص ماشین تولید نان تلفیقی از دانش و تجربه است که با آزمون و خطا می توان معایب آن را برطرف کرده و با گذشت زمان معایب احتمالی دستگاه را هرچه بیشتر برطرف کرد.

به تنوع محصولات یک شرکت دقت کنید. بهتر است به جای فعالیت در حوزه های بسیار شرکت تمام زمان و دانش و تجربه خود را صرف محدوده مشخصی از یک فعالیت صنعتی بکند.

فعالیت بلند مدت یک شرکت در راستای تولید یک سری از دستگاه های خاص نشان دهنده بروز رسانی مستمر دستگاه های پخت نان و رفع مشکلات رایج و بهینه سازی تولیدات در طولانی مدت است.

  • خدمات پس از فروش

به نحوه خدمات پس از فروش شرکت ها توجه کنید. کیفیت خدمات پس از فروش و انجام به موقع آن برای خریدار یک نوع دلگرمی محسوب می شود . با وجود خدمات و پشتیبانی پس از فروش خریدار در مورد رفع معایب و مشکلات و خرابی دستگاه احساس نگرانی و خطر نکرده و با دلگرمی بهتری اقدام به خرید دستگاه تولید نان خواهد کرد. بنابراین در هنگام خرید دستگاه حتما در خصوص خدمات پس از فروش آن کسب اطلاع کنید.

  • گارانتی

گارانتی برای هر محصولی که شما تمایل به خرید آن دارید مهم است. وجود یک گارانتی قوی و طولانی مدت نشانگر کیفیت محصول است. به این نکته توجه کنید که گارانتی محصولات (در تولیدات دستگاه پخت نان) بایستی پوشش دهنده محصول از جهت تامین قطعات و به خصوص قطعات اصلی دستگاه پخت نان (مانند : کوره پخت ، مشعل ، اینورتر ، تابلو برق و …) باشد .

 

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خانه خدماتتماس ارتباط با ما
09132060615