چطور شیرینی های تُرد شکلاتی درست کنیم؟ با فر قنادی یا بدون فر قنادی؟ ( بخش اول)

پخت شیرینی شکلاتی با فر قنادی

همانطور که در مقالات قبل در مورد فر قنادی برایتان توضیح دادیم متوجه شدید که از فر قنادی برای پخت غذا نیز می توانید استفاده کنید اما بهتر است اگر می خواهید به طور حرفه ایی شیرینی پزی را دنبال کنید باید از فر قنادی فقط برای پخت شیرینی و کلوچه استفاده کنید. همچنین آموختید که برای پخت خوراکی های پف دار نباید از فر قنادی استفاده کنید. ( مانند کیک) و همچنین هر خوراکی را که باید با فویل بپیچید و بپزید را نیز باید از فر قنادی استفاده کنید. هر زمان که بخواهید خوراکی را برشته و تُرد کنید که حالتی چیپسی داشته باشد، باید از فر قنادی استفاده کنید. برای آشنایی با ترفند هایی برای استفاده بهتر از فر قنادی میتوانید مطالب قبلی سایت را مطالعه کنید. در ادامه می خواهیم طرز تهیه شیرینی ترد و خوشمزه شکلاتی را با استفاده از فر قنادی به شما آموزش دهیم.

شیرینی های چیپسی شکلاتی در مدل های مختلفی پخته می شوند. این شیرینی ها به رنگ های قهوه ایی تیره و یا روشن در می آیند و بسیار ترد و لذیذ هستند. اگر با استفاده از فر قنادی این شیرینی ها را بپزید همه عاشقش می شوند. در هر صورت ما در اینجا طرز تهیه این شیرینی خوشمزه را هم با فر قنادی و هم بدون فر قنادی به شما آموزش خواهیم داد.

قبل از اینکه شروع کنیم بیایید نگاهی به کارکرد فر قنادی بیاندازیم، فر قنادی دقیقا چیست؟ با استفاده از فر قنادی می توانید شیرینی و کلوچه ها را بدون کوچکترین سوختگی بپزید. زیرا گرما و حرارت در فر قنادی به صورت دایره وار می چرخد و دما و حرارت در تمام قسمت های فر قنادی به یک اندازه تقسیم می شود. با استفاده از فر قنادی می توانید زمان پخت شیرینی های خوشمزه را نیز کاهش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خانه خدماتتماس ارتباط با ما
09132060615