دستگاه نانوایی رستوران

دستگاه نانوایی رستوران یکی از کاربردی ترین انواع دستگاه های نانوایی به شمار می آید چرا که هر رستوران اگر دستور پخت نان مخصوص به خود را داشته باشد و با استفاده از دستگاه های مخصوص نان بپزد برای مشتریان بسیار جذاب تر می باشد.

آسیا پخت ارائه دهنده برترین انواع دستگاه نانوایی می باشد و شما می توانید دستگاه مورد نیازتان را با خیالی راحت ار این مجموعه تهیه کنید.

عملکرد دستگاه نانوایی رستوران

دستگاه نانوایی رستوران یک دستگاه همه کاره است. برای تهیه نان، مواد خود را اضافه کنید و برنامه دستور پخت خود را انتخاب کنید. از آنجا، دستگاه پخت نان را مخلوط، ورز، اثبات و پخته می کند. واقعاً به همین سادگی است.

شما همچنین می توانید از دستگاه پخت نان برای کارهای خاص تر یا بخش هایی از دستور پخت نان مورد علاقه خود استفاده کنید.

مخلوط کردن و ورز دادن

پره های مخلوط کن نان ساز طوری طراحی شده است که به طور کامل از مواد تشکیل شده است. این برای دستور العمل های نان اصلی و همچنین آنهایی که طعم های اضافه شده یا ترکیبی دارند صدق می کند. در واقع، بسیاری از مدل‌های جدیدتر دارای یک چاهک هستند و به شما هشدار می‌ دهند که چه زمانی آن موارد اضافی را اضافه کنید. این ویژگی به ویژه هنگام تهیه دستور العمل هایی مانند پانتون مورد علاقه آشپزخانه آزمایشی ما مفید است.

دستگاه نانوایی رستوران خمیر نان را برای شما ورز می دهند تا بافت مناسبی داشته باشد. وقتی از همزن ایستاده برای ورز دادن خمیر استفاده می کنید، این کار به همان روشی عمل می کند که قلاب خمیر انجام می دهد.

دستگاه نانوایی رستورانثبات نان

نگهداری از نان تا زمان آماده سازی به خصوص وقتی آشپزخانه شما گرم یا مرطوب نیست ممکن است مشکل باشد(مخمر داخل نان ضروری است). یک دستگاه پخت نان به آرامی خمیر را گرم می کند تا به خوبی آماده شود.

پخت سفارشی

برخی از دستور العمل های نان چالش برانگیزتر از بقیه هستند. نان‌ هایی که از گندم کامل، چاودار یا دیگر آردهای غیر سنتی استفاده می ‌کنند، می ‌توانند از نظر ورز دادن و سفت شدن کاملاً مشکل باشند. دستگاه های پخت نان این نان ها را بسیار ساده می کنند. اکثر مدل ها با یک نان سبوس دار از پیش تنظیم شده عرضه می شوند.

 

همچنین خواهید دید که برخی از دستگاه های نان دارای تنظیماتی برای سایر سبک های نان محبوب مانند نان های روستایی با پوسته بیرونی، خمیر ترش یا حتی نان موزی هستند! حتی می توانید از دستگاه پخت نان برای تهیه خمیر پیتزا استفاده کنید.

زمان

ماشین آلات نان یک دارایی برای افراد پرمشغله است. به جای اینکه تمام صبح در آشپزخانه بمانید تا مخلوط کنید، ورز دهید، ثابت کنید، شکل دهید، ثابت کنید (دوباره) و بپزید، یک دستگاه پخت نان همه اینها را برای شما حل می کند. با دستگاه نان، تنها با چند دقیقه زمان دستی می توانید نان تازه داشته باشید.

به علاوه، بسیاری از مدل‌ها تنظیماتی دارند که به شما امکان می ‌دهد زمان‌ بندی پخت خود را برای شروع زمانی که مناسب می‌ بینید، انجام دهید.

ماشین آلات نان صنعتی برای اطمینان از عملکرد مطلوب و طول عمر نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند. در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

تمیز کردن:

روزانه: پس از هر بار استفاده، باقیمانده خمیر، خرده ها و ضایعات را از داخل و خارج دستگاه جدا کنید. از یک برس یا پارچه نرم با آب گرم و صابون ملایم استفاده کنید.

به طور مرتب: دستگاه را به صورت دوره ای (به صورت هفتگی یا ماهانه بسته به استفاده) تمیز کنید. این ممکن است شامل برداشتن ظرف پخت و ورز دادن تیغه ها برای تمیز کردن کامل باشد.

توجه کن به:

عناصر گرمایشی: به آرامی با یک پارچه مرطوب پاک کنید تا بقایای آن پاک شود.

مهر و موم و واشر: سایش و پارگی را بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید.

ظرف نان: از جمله محور خمیر و بلبرینگ را کاملاً تمیز کنید و از روغن کاری مناسب اطمینان حاصل کنید.

روغن کاری:

شفت ورز دادن: هر ۳ تا ۶ ماه یا بیشتر با استفاده زیاد، چند قطره روغن مخصوص مواد غذایی (مانند روغن ۳ در ۱ یا چرخ خیاطی) را به میل بمالید.

سایر قطعات متحرک: برای دستورالعمل‌های روغن ‌کاری خاص برای قطعات متحرک اضافی، به دفترچه راهنمای سازنده مراجعه کنید.

بازرسی ها:

به طور منظم بررسی کنید:

ساییدگی و پارگی تسمه، چرخ دنده و سایر قطعات متحرک.

پیچ یا پیچ شل که نیاز به سفت کردن دارد.

علائم آسیب مانند ترک یا زنگ زدگی.

آسیب سیم برق

برای جلوگیری از مشکلات بیشتر، هر مشکلی را سریعاً برطرف کنید.

نکات اضافی:

با دفترچه راهنمای سازنده مشورت کنید: برای روش های تمیز کردن، روغن کاری و نگهداری دقیق به دستورالعمل های خاص مدل خود مراجعه کنید.

خدمات حرفه ای را برنامه ریزی کنید: به طور منظم تعمیر و نگهداری حرفه ای را توسط یک تکنسین واجد شرایط برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه به خوبی کار می کند و مشکلات احتمالی زودهنگام شناسایی می شوند.

از محصولات تمیز کننده صحیح استفاده کنید: از مواد شیمیایی خشن یا ساینده هایی که می توانند به سطح دستگاه آسیب برسانند، خودداری کنید.

به درستی نگهداری شود: در صورت عدم استفاده، دستگاه را در مکانی تمیز و خشک نگهداری کنید تا از ایجاد زنگ زدگی و گرد و غبار جلوگیری شود.

با پیروی از این روش‌های نگهداری، می ‌توانید طول عمر دستگاه نان صنعتی خود را افزایش دهید و اطمینان حاصل کنید که نان با کیفیت بالا برای سال‌های آینده تولید می ‌کند.

برای خرید درستگاه نانوایی رستوران با بهترین قیمت با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۳۲۰۶۰۶۱۵ در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خانه خدماتتماس ارتباط با ما
09132060615