مدل دستگاه نانوایی تنور شیب دار در این روز ها در بازار بسیار طرفدار پیدا کرده است و بیشتر افراد می خواهند این دستگاه را بخرند.

مجموعه آسیا پحت ارائه دهنده برترین انواع دستگاه های نانوایی از جمله دستگاه نانوایی تونلی و همچنین چانه گیر نانوایی و … می باشد.

شما می توانید علاوه بر تنور شیبدار سایر تجهیزات مخصوص نانوایی را از این مجموعه تهیه کنید.

تنور شیب دارخرید تنور شیب دار

با ما همراه باشید تا با تنور شیب دار بیشتر آشنا شوید. فاکتور های بسیار زیادی در بازار موجب شد تا سازندگاه دستگاه های مخصوص نانوایی این نوع تنور را تولید کنند. سال ها است که شرکت های دستگاه های صنعتی می خواهند تنور شیبدار را نیز به تولید کنند.

با استفاده از این دستگاه می توانید نان لواش، تافتون و بربری را بپزید. معمولا به دلیل شیبی که دارد برای پخت لواش و تافتون مورد استفاده قرار می گیرد و اگر بتواند با استفاده از قابلیت جک دار به صفحه تخت تبدیل شود می تواند برای پخت نان بربری نیز مورد استفاده قرار گیرد.

تنور شیبدار دارای شیبی واقعی است که معمولا به دو صورت تولید می شود. نوع اول به گونه ای است که شیب آن را نمی توان تغییر داد اما نوع دوم که به آن تنور جک دار نیز می گویند به خاطر همان جک می تواند شیب قابل تنظیمی داشته باشد و حتی برای نان بربر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

به طور معمول سایز قطری تنور شیبدار حدود دو متر تا دو متر و نیم می باشد. شما می توانید این نوع تنور ها را هم برای نانوایی خود در داخل کشور و هم خارج از کشور مورد استفاده قرار دهید. برای اطلاع دقیق از کلیه توضیحات در خصوص نحوهه عملکرد دستگاه وو همچنین اطلاع از قیمت دقیق محصولات با ما در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

برای خرید تنور شیب دار با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۳۲۰۶۰۶۱۵ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خانه خدماتتماس ارتباط با ما
09132060615