مدل دستگاه نانوایی تنور شیب دار در این روز ها در بازار بسیار طرفدار پیدا کرده است و بیشتر افراد می خواهند این دستگاه را بخرند.

مجموعه آسیا پحت ارائه دهنده برترین انواع دستگاه های نانوایی از جمله دستگاه نانوایی تونلی و همچنین چانه گیر نانوایی و … می باشد.

شما می توانید علاوه بر تنور شیبدار سایر تجهیزات مخصوص نانوایی را از این مجموعه تهیه کنید.

تنور شیب دارخرید تنور شیب دار

با ما همراه باشید تا با تنور شیب دار بیشتر آشنا شوید. فاکتور های بسیار زیادی در بازار موجب شد تا سازندگاه دستگاه های مخصوص نانوایی این نوع تنور را تولید کنند. سال ها است که شرکت های دستگاه های صنعتی می خواهند تنور شیبدار را نیز به تولید کنند.

با استفاده از این دستگاه می توانید نان لواش، تافتون و بربری را بپزید. معمولا به دلیل شیبی که دارد برای پخت لواش و تافتون مورد استفاده قرار می گیرد و اگر بتواند با استفاده از قابلیت جک دار به صفحه تخت تبدیل شود می تواند برای پخت نان بربری نیز مورد استفاده قرار گیرد.

تنور شیبدار دارای شیبی واقعی است که معمولا به دو صورت تولید می شود. نوع اول به گونه ای است که شیب آن را نمی توان تغییر داد اما نوع دوم که به آن تنور جک دار نیز می گویند به خاطر همان جک می تواند شیب قابل تنظیمی داشته باشد و حتی برای نان بربر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

به طور معمول سایز قطری تنور شیبدار حدود دو متر تا دو متر و نیم می باشد. شما می توانید این نوع تنور ها را هم برای نانوایی خود در داخل کشور و هم خارج از کشور مورد استفاده قرار دهید.

برای اطلاع دقیق از کلیه توضیحات در خصوص نحوهه عملکرد دستگاه وو همچنین اطلاع از قیمت دقیق محصولات با ما در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

چرا خمیر به تنور نمی چسبد؟

فاکتور های زیادی می تواند بر نچسبیدن خمیر به تنور دخیل باشد. در اینجا برخی از دلایل رایج را به شما معرفی می کنیم:

دمای بالای آب جهت تهیه خمیر

میزان زیاد استفاده از نمک در خمیر

اگر تنور شیب دار در معرض جریان هوا قرار گیرد ممکن است باعث نچسبیدن خمیر به تنور گردد.

چرا خمیر نان پاره می شود؟

پارگی خمیر نان به دلایل مختلفی اتفاق می افتد:

نمک زیاد

ناکافی بودن تخمیر

کیفیت نان را چطور بررسی کنیم؟

به طور کلی موارد زیر را ممکن است به عنوان بک نان خوب و با کیفیت در نظر گرفته شود:

یکنواخت بودن و خوش رنگ بودن سطح نان، حجم درست، صاف بودن سطح زیرین نان از جمله مواردی است که در نان با کیفیت قابل مشاهده می باشد..

بافت نان ظریف می باشد و به راحتی می توان آن را برید.

شرکت ما تولیدکننده انواع دستگاه نانوایی مخصوص پخت نان لواش ، تافتون و بربری در خدمت نانوایان عزیز سراسر کشور است.

مناسب ترین قیمت دستگاه نانوایی شامل قیمت دستگاه سه کاره نانوایی و قیمت تنور نانوایی گردان با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

انواع دستگاه پخت نان لواش ، تافتون شامل دستگاه تنور شیب دار و تخت و دستگاه سه کاره نانوایی و … می باشد.

تنور نانوایی شیب دار دارای جک دو محوره در پشت تنور است و این برتری این تنور را نسبت به تنور های موجود در بازار نشان می دهد و نانوایان عزیز می توانند صفحه پخت تنور را در هر زاویه دلخواه تنظیم کنند.

طراحی نوآورانه برای جابجایی ملایم و جدیدترین فناوری کنترل و تجهیزات پردازش مواد غذایی برای تضمین سطوح جدیدی از سازگاری و برتری در تمام ماشین‌های تجاری نان ما ترکیب می‌شوند.

شکل دهی یکپارچه قوام نان را بهبود می بخشد، هزینه مواد تشکیل دهنده را کاهش می دهد و یک برچسب تمیز ارائه می دهد. تجهیزات خطوط تولید نان خودکار ما نیز می توانند برای طیف گسترده ای از محصولات استفاده شوند

سیستم‌های یکپارچه شکل ‌دهی نان بیکر در برنامه‌های کاربردی با خروجی بالا در سراسر جهان کار می‌کنند.

دستگاه های فرآوری نان ما گستره وسیعی از محصولات را پوشش می دهند و نصب آنها بر کیفیت و هزینه تأثیر قابل توجهی دارد.

دست زدن به خمیر ملایم ناشی از طراحی نوآورانه، همراه با آخرین فن آوری کنترل، نان را در سطوح جدیدی از قوام و عالی با دستگاه های تولید نان صنعتی ما تولید می کند.

دستگاه نان برش صنعتی و اجاق‌پزها می‌توانند برای نگهداری بیشتر غذا مناسب ‌تر باشند. با زمان بندی خودکار نان، خمیر پز می تواند برای اندازه های مختلف غذا مناسب تر باشد.

نان برش صنعتی نیز نوعی نانوایی است که غذا را سریعتر می کند. نان برش برقی یکی از انواع اجاق گاز است و اجاق گاز می تواند برای سریعتر پختن نان مناسب تر باشد. خمیر پز نیز یکی از انواع انتخاب نانوایی ها بوده و برای مصارف خانگی نیز مناسب است.

دستگاه نان صنعتی چیست؟

نان ساز صنعتی گاهی اوقات برای تهیه انواع کالاهای پخته شده مانند نان های مختلف، بیسکویت، پنکیک و آشپزهای کروسان، هنگام پخت و پز در خانه یا حتی در یک فر کوچک استفاده می شود.

دستگاه نان پز صنعتی یکی از پرطرفدارترین محصولات می باشد. می توان از آن برای محصولات نانوایی تجاری و محصولات نانوایی یا نانوایی ها برای استفاده کوتاه مدت استفاده کرد، این یکی از محصولات پرطرفدار است. نان‌ سازهای صنعتی یا محصولات نانوایی می‌توانند طیف وسیعی از نان‌سازهای صنعتی و برخی از بهترین محصولات نانوایی را در اختیار تولیدکنندگان مختلف قرار دهند.

به طور سنتی، اصطلاح “فرآوری نان” توسط نانوایان با سرعت بالا برای ارزیابی سهم قالب گیری یا مراحل آرایش خمیر در تولید نان استفاده می شد.

امروزه، این اصطلاح گسترده ‌تری است که فرآیند کلی تولید نان و نان را توصیف می‌کند. این شامل یک سری مراحل از جمله مخلوط کردن، تخمیر، آرایش، تصحیح، پخت، خنک کردن، برش و بسته بندی است. با توجه به نقش حیاتی آنها، این فرآیندها باید با دقت عمل کنند تا شرایط و مشخصات از پیش تعیین شده را برآورده کنند.

کاربرد

سبک و نوع نان سیستم خمیر را برای استفاده و همچنین شرایط پردازش در هنگام مخلوط کردن، پخت را تعیین می کند. یک نانوا دوست ندارد سیاباتا را با ساختار خرده نان نزدیک تولید کند، یا یک نان تابه ای سفید با ساختار و بافتی مانند سیاباتا تولید کند.

همه مراحل در فرآوری نان برای یک عملیات موفقیت آمیز مهم هستند، اما اکثر نانوایان موافق هستند که سه مرحله فرآیند واقعا حیاتی عبارتند از اختلاط، تخمیر و پخت. آنها معمولاً به عنوان قلب و سنگ بنای عملیات تولید نان توصیف می شوند و همچنین می توانند ویژگی های محصول نهایی را چه در داخل و چه در خارج تعیین کنند.

مخلوط کردن

هدف ترکیب و هیدراته کردن مواد خشک، ترکیب هوا و توسعه گلوتن برای بهینه سازی خواص خمیر است. متغیرهای مورد نظارت و کنترل عبارتند از زمان اختلاط، انرژی ورودی، دمای خمیر:

زمان اختلاط: تابعی از قدرت آرد، پروتئین آن، نشاسته آسیب دیده و پلی ساکاریدهای غیر نشاسته ای و محتوای ذرات سبوس. عوامل دیگر عبارتند از سرعت میکسر، طراحی بازوی همزن، اندازه خمیر نسبت به ظرفیت همزن، کفایت سیستم تبرید (دمای خمیر) و تاخیر در اضافه کردن شکر/چربی/نمک.

تجهیزات اختلاط: عمودی (سیاره ای)، مارپیچی (باز و بسته برای اختلاط خلاء)، افقی، پیوسته (باز و بسته).

مشخصات فرآیند: ۹-۱۵ دقیقه با سرعت بالا در همزن های افقی. دمای نهایی خمیر باید ۷۶-۸۲ درجه فارنهایت (۲۵-۲۸ درجه سانتیگراد) باشد

تخمیر

هدف رشد مخمر، تولید CO2، اتانول و اسیدهای آلی، توسعه طعم ها و عطرها، و اصلاح خواص جابجایی خمیر است. متغیرهای مورد نظارت و کنترل عبارتند از: زمان تخمیر، دما، اسیدیته قابل تیتراسیون (TTA)، pH، تعداد میکروبی:

زمان تخمیر: با دمای خمیر، اسفنج، شروع یا پیش تخمیر، سطح هیدراتاسیون (آب آزاد)، pH، فشار اسمزی، مخمر (اسیدهای آمینه، مواد معدنی، قندهای قابل تخمیر) و سطح مخمر (یا تعداد باکتری‌های اسید لاکتیک) کنترل می‌شود. ).

تجهیزات تخمیر: فرورفتگی در اتاق تخمیر، مخازن بسته، مخازن باز، نیمکت.

مشخصات فرآیند: ۱-۲۰ ساعت (در شرایط اتاق)، بسته به سیستم خمیر مورد استفاده. دما در اتاق‌های تخمیر معمولاً بین ۷۵ تا ۸۵ درجه فارنهایت (۲۴ تا ۲۹ درجه سانتی‌گراد) با رطوبت نسبی (RH) 60 تا ۸۰ درصد تنظیم می ‌شود.

برای یک کارخانه نان، دستگاه نان‌ سازی معمولی قادر به پاسخگویی به تقاضای بالای نان نیست. خط تولید نان می تواند پاسخگوی این تقاضا باشد.

بنابراین، روند تولید نان چگونه است؟ تجهیزات مورد نیاز برای خط تولید کامل نان چیست؟

نان چگونه درست می شود؟

نان از آرد گندم کامل، روغن، آجیل، تخم مرغ، مخمر و سایر مواد خام تشکیل شده است. خمیر را با اضافه کردن آب و سپس ورز دادن، غلتاندن، فرم دادن، تخمیر، پختن و سرد کردن خمیر درست می ‌کنند. نانوایی ‌های متوسط ​​تا هر نانوایی صنعتی از خطوط تولید نان استفاده می ‌کنند که نانوایی‌ های مقیاس بزرگ را قادر می ‌سازد تا طیف گسترده‌ای از محصولات نان را تولید کنند.

تجهیزات خط تولید نان

تجهیزات مورد نیاز خط تولید نان چیست؟ خط تولید نان از تجهیزات زیر تشکیل شده است:

خمیر میکسر

عملکرد: آرد، آب و سایر مواد را به طور یکنواخت مخلوط می کند.

دستگاه تقسیم خمیر

عملکرد: خمیر را به طور مساوی به بلوک خمیر مشخص شده تقسیم می کند.

دستگاه پرس خمیر

عملکرد: خمیر را به طور خودکار ورز می دهد.

دستگاه پیرایش خمیر

عملکرد: خمیر فشرده شده را تقسیم و نازک می کند و به دستگاه فرم دهنده منتقل می کند.

دستگاه اصلی نان

عملکرد: خمیر را براق تر و پایدارتر می کند.

دستگاه برش تیغه

عملکرد: نان را به اشکال مختلف برش می دهد.

دستگاه سینی چینش اتوماتیک

عملکرد: نان ها را به طور خودکار و دقیق روی تابه های پخت قرار می دهد.

در فرآیند تولید نان، مراحل زیادی وجود دارد که می تواند بر کیفیت نان تأثیر بگذارد، از مواد اولیه گرفته تا فرآوری و تشکیل نهایی نان. در ما تجهیزات ماشین آلات تولیدی برتر را برای تولید نان با کیفیت بالا برای مشتریان خود انتخاب می کنیم.

برای خرید تنور شیب دار با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۳۲۰۶۰۶۱۵ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خانه خدماتتماس ارتباط با ما
09132060615