در مطالب قبلی برای شما از فر قنادی، کارکرد و استفاده از آن گفتیم. در این مطلب می خواهیم بگوییم که در این فرها چه غذاهایی را نباید بپزید. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب راهنمای خرید فر قنادی، به سایت مراجعه نمایید.

بایدها و نباید های پخت در فر قنادی

همه نوع غذا را نمی توان دراین فرها پخت. چراکه بعضی از مواد غذایی پُف دار مانند سوفل ها یا کیک آنجل( کیکی که بدون کره و فقط با سفیده ی تخم مرغ است) یا کاستاردها و حتی نان های سوخاری یا آماده برای پخت در این فرها اصلا مناسب نیستند. جریان هوای موجود در فر سبب می شود تا کیک به صورت غیر یکدست بالا آمده، بالای کاپ کیک ها به یک طرف متمایل و بد شده و بالای کاستارد را خشک کند. در واقع این غذاها اصلا مناسب این فر نیستند و پیشنهاد می کنیم برای خراب نشدن کیک های خود از دیگر فرها استفاده کنید.

اما می توانید برای کباب کردن گوشت و سبزیجات، پخت کیک های متنوع، پای سیب یا کلوچه ها و حتی برشته کردن غذای دلخواه خود، از این فر استفاده کنید.

فر قنادی

خرید فر

فرهای قنادی در شکل ها و طرح های متفاوت در بازار و سایت ما موجود است. بسیاری از این فرها که معروف هم هستند دارای سیستم خاموش و روشن شدن اوتوماتیک می باشند. البته بسته به کار شما هر چه فر قنادی بزرگتر باشد، بهتر است. (مخصوصا برای پخت نان یا کلوچه ها) فرهای بزرگتر جریان هوای بیشتری را درون خود به گردش در می آورند. به همین دلیل است که فرهای بزرگتر سریع تر و بهتر از فرهای کوچک غذا را پخته و تحویل شما می دهند.

ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین فر قنادی و متناسب با شغل خود را خریداری کرده و خوش طعم ترین غذاها را به مشتریان خود بدهید.

درباره نانوایی

ارسال دیدگاه